bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Extraliga se v minulém týdnu opět rozběhla po reprezentační přestávce. Zápasový program byl sice poněkud slabší, přesto se ale našlo dost kvalitních výkonů. Které jsme vybrali mezi pět nejlepších?

Tomáš Zohorna, HC Dynamo Pardubice

Pardubice odehrály pouze jedno utkání, když zvítězily v Českých Budějovicích 4:2. Tomáš Zohorna se blýskl třemi body a tím se zařadil k početné skupině nejproduktivnějších hráčů.

Zohorna si v utkání s Motorem vysloužil v modelu Game Score hodnocení 3,6: šlo o nejvyšší zápasovou hodnotu ze všech hráčů v minulém týdnu. I proto mu jeden zápas stačí na to, aby se objevil v našem žebříčku.

Zohorna si v utkání připsal tři střely – navíc všechny ze slotu – a čtyři přihrávky spoluhráčům. Celkově se pak podílel na čtyřech vytvořených šancích. V zápase vyhrál i 19 ze 23 vhazování. Při hře 5 na 5 byl na ledě u dvou vstřelených gólů Pardubic, s ním na ledě byl podíl očekávaných gólů 65 %.

Marek Mazanec, HC Oceláři Třinec

Třinec byl jedním z mála týmů, který odehrál v minulém týdnu tři utkání. Do dvou z nich se postavil Marek Mazanec a přispěl svými výkony ke dvěma výhrám. Dohromady navíc inkasoval pouze dva góly. Především zápas se Spartou pak stál především na jeho výkonu, v jeho případě šlo o vychytaný zápas. Při výhře 2:1 totiž Mazanec chytil o 2,1 gólu nad očekávání.

Celkově pak Mazanec chytil o 4,6 gólu nad očekávání a současně byl lepší o 3,4 gólu než extraligový průměr. Jeho úspěšnost zákroků se navíc zastavila na 97,1 %, očekáváná byla o necelých sedm procent menší!

Giorgio Estephan, HC VERVA Litvínov

Giorgio Estephan se dvěma góly podílel na výhře nad Kometou Brno, když nedělní duel Litvínov zvládl poměrem 5:1. Celkově byl Estephan velmi aktivní a připsal si dohromady i s utkáním proti Mountfieldu 16 střeleckých pokusů z nichž 13 bylo z oblasti slotu. Spoluhráčům připravil Estephan dalších šest střeleckých pozic.

Při jeho pobytu na ledě měl Litvínov také velice solidní herní převahu. Při hře 5 na 5 přestřílel s Estephanem soupeře 40:36, měl ale obrovskou výhodu v kvalitě střel, podíl očekávaných gólů byl 80 % pro Litvínov. Na ledě pak byl Estephan u dvou vstřelených a žádného obdrženého gólu.

Marko Daňo, HC Oceláři Třinec

Kromě Marka Mazance se Třinci dařilo i v ofenzívě. V té nejvíce vyčníval slovenský útočník Marko Daňo. Ten si připsal jeden gól a dvě asistence a patřil do skupiny tříbodových hráčů. Svůj bodový příspěvek navíc rozložil do všech tří utkání.

Daňo patřil v ofenzívě k nejaktivnějším hráčům i mimo samotné body. Celkově totiž měl 13 střeleckých pokusů, kdy devět z nich vyslal z oblasti slotu. K tomu přidal Daňo 14 přihrávek na střely spoluhráčů. Deset z nich adresoval do slotu a celkově se tedy podílel na 19 vytvořených šancích Ocelářů během tří zápasů. Při hře 5 na 5 byl Daňo navíc na ledě u dvou vstřelených gólů bez jediného obdrženého, když měl podíl očekávaných gólů hezkých 69 %.

Dominik Lakatoš, HC Vítkovice Ridera

Dominik Lakatoš si stále drží pozici nejproduktivnějšího hráče Tipsport extraligy, v jediném zápase Vítkovic si v minulém týdnu připsal dvě asistence. Výrazně se tak podepsal pod výhru 3:0 nad Olomoucí.

Lakatoš v utkání vyslal pět střeleckých pokusů a čtyři připravil svým spoluhráčům. Celkově pak měl podíl na čtyřech vytvořených šancích Vítkovic. Při hře 5 na 5 byl na ledě u dvou vstřelených gólů svého celku s podílem očekávaných gólů 79 %. To mu dohromady vyneslo hodnocení Game Score 3,2, když zaostal v minulém týdnu pouze za Tomášem Zohornou.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV