Hokejka news

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje se blíží

  Od 21. do 27. ledna 2019 proběhne již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

Koupit si na stadionu tiket za 50 korun a vyhrát 41 275 korun, proč ne?! Toto se povedlo fanouškovi Pavlovi v Brně. Vyhrát můžete i vy a to až 50 tisíc korun. Za loňskou sezonu se celkem v rámci Hokejové tomboly 50:50 vybralo téměř 5 milionů korun, které si rovným dílem rozdělili fanoušci a kluby. Prodáno bylo neuvěřitelných 98 277 tiketů! Děkujeme všem, kteří zakoupením tiketu podpořili především hokejovou mládež.

Z klubů si v druhé sezoně Hokejové tomboly 50:50 nejlépe vedl tým HC Oceláři Třinec. Fanoušci si jen v Třinci zakoupili tikety v celkové hodnotě téměř 1 milionu korun. Polovinu částky klub předal Nadačnímu fondu Oceláři, druhá se rozdělila na výhrách mezi fanoušky. Druhou příčku obsadili Bílí Tygři Liberec, kteří vybrali na mládežnické turnaje přes 450 tisíc korun, a třetí HC Kometa Brno, kde Nadační fond Kometa získal 293 400 korun.

I v této sezoně stačí přijít na hokej, koupit si tiket, fandit a vyhrát. Čím více fanoušků si koupí u kamelotů libovolný počet tiketů, tím vyšší je výhra. Stále platí, že výherce získá minimálně 5 tisíc korun. Druhá polovina z vybrané částky jde přímo klubu!

Všechny potřebné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Pravidla, kompletní přehled, kolik vyhráli fanoušci včetně nejvyšších výher, nebo částky, které získaly díky Hokejové tombole kluby a projekty, jež fanoušci zakoupením tiketu podporují. Garantem projektu je společnost Tipsport.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV