Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

Hráčům Pittsburghu tenis sedí. Po Simonovi vyhrál Hokejka Cup Milan Kraft

Chcete vědět jak to hokejisté zvládají na antuce? Podívejte se s námi na tenisový turnaj do Berouna. Velice zajímavá jména se sešla na 9. ročníku turnaje Hokejka Cup. S raketou v ruce předváděli své umění reprezentanti, hráči NHL, Tipsport extraligy i KHL. Útočník Pittsburghu Dominik Simon obhajoval loňské vítězství, v cestě mu ale stáli silní soupeři.

Po antukových kurtech pobíhali třeba i Marek Židlický, David Sklenička, Libor Šulák, Petr Ton, Milan Kraft, Otakar Vejvoda nebo Roman Málek. Proč Dominik Simon málem turnaj nestihl, kdo má nejtvrdší servis, jak hráči ohodnotili své silné tenisové údery?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV