Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Vzhledem k legislativním úpravám, které v souvislosti s ochranou osobních údajů proběhly a vstoupí v platnost od 25. května 2018, se registrovaným členům po přihlášení do Hokejky zobrazí okno, které na tyto úpravy upozorňuje s prosbou o vyjádření souhlasu či nesouhlasu. Aby se registrovaný člen o aktuálních benefitech Hokejky dozvěděl jako první a mohl je čerpat, je nutné aktualizovat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Co vlastně komunita Hokejka přináší? Díky ní můžeš sledovat hokejové streamy, živé přenosy zápasů, tiskových konferencí a reportáže na HokejkaTV, soutěžit o zajímavé ceny, dostávat exkluzivní novinky a informace z hokejového dění, získat finanční výhody – slevy na vstupenky, nákup se slevou hokejového vybavení a doplňků, merchandisingu atd. na Hokejka shopu a mnoho dalšího.

Pokud registrovaný uživatel aktualizuje souhlas i svůj uživatelský účet do 15. května, má možnost vyhrát jednu ze tří cen. Ve hře je mobilní telefon iPhone, kuchyňský robot a LED TV. 

Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný po celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. GDPR přebírá všechny dosavadní zásady ochrany a zpracování údajů, na nichž unijní systém ochrany osobních údajů stojí.

BPA jako správce osobních údajů členů Hokejky na ochranu osobních údajů klade velký důraz. Osobními údaji jsou jakékoliv informace týkající se identifikované nebo identifikovatelné fyzické osoby, návštěvníci internetových stránek Hokejka.cz, Hokejkatv.cz, Hokejkaticket.cz a fanshop.hokej.cz spadajících pod Hokej.cz nebo Hokejkashop.cz a registrovaných uživatelů.

BPA doporučuje všem členům se pečlivě se Zásadami ochrany osobních údajů seznámit. Ty naleznou v sekci O HOKEJCE, PODMÍNKY A OCHRANA.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV