Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Jste fanoušky jednoho z klubů Tipsport extraligy, jedete do ciziny a neradi byste přišli o utkání svého oblíbeného týmu? Mimo území České a Slovenské republiky můžete naši nejvyšší hokejovou soutěž sledovat na platformě Fanseat.com.

Zápasy můžete sledovat buď jednotlivě za poplatek 2.99 € nebo za měsíční poplatek 9.99 €, díky kterému získáte přístup ke všem utkáním.

Více najdete na webu: www.fanseat.com/tipsport-extraliga

Tipsport Extraliga live on FANSEAT

International fans of the Tipsport Extraliga can watch all the matches live and on-demand on FANSEAT, available worldwide except in the Czech Republic and Slovakia.

Matches are available on pay-per-view at €2.99 per match or a monthly subscription of €9.99 gives you access to absolutely all the matches.

Find more information at www.fanseat.com/tipsport-extraliga 

Social media accounts of FANSEAT

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV