Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Druhý díl nového podcastu "S gamepadem za hokejem", jenž se bude zaměřovat na dění kolem hry NHL20, přivítal v roli hosta Josefa "Pepcastachurcika" Stachuru. Gamer reprezentující Kometu Brno vyhrál českou kvalifikaci mistrovství světa IIHF, vysloužil si tedy pozvánku na tuto vrcholnou akci.

Josef Stachura si v podcastu nemohl vynachválit spolupráci s Lukášem Jaškem, hráčem Vancouveru Canucks. „Je jedním z mých dvou trenérů. Velmi mi pomohl s obrannou činností a přesilovkami, i díky tomu jsem na MS postoupil," chválí svého kouče hráč s přezdívkou "Pepcastachurcik". 

Třinecký rodák zhodnotil i uplynulý ročník Esport hokejové ligy, ve kterém oblékl dres Komety Brno. „Zpětně beru třetí místo jako neúspěch, chtěli jsem vyhrát. Jako Kometa na ledě, tak i my u ovladačů máme cíle jedině ty nejvyšší," nechal se slyšet. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV