Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Na kempu pro mladé brankáře ve Slaném se sešlo několik hvězdných gólmanů minulosti. Nechyběli třeba Michal Neuvirth, Marek Schwarz, Martin Prusek, Zdeněk Orct nebo Martin Vojtek. Všichni se po skončení hráčské kariéry vrátili zpátky na led a pomáhají s výchovou mladých brankářů.

Jak náročné je podle nich vychovat špičkového gólmana, proč český hokej nemá nouzi o výborné brankáře a co říkali na výkon Lukáše Dostála na mistrovství světa? ↓

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV