Hokejka news

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje se blíží

  Od 21. do 27. ledna 2019 proběhne již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

Jihlavě budou v příštím zápase baráže o Tipsport extraligu chybět obránce David Kajínek a útočník Tomáš Jiránek. Oba dostali distanc od disciplinární komise. Naopak Aron Chmielewski (Oceláři), Tomáš Vondráček (Kometa) a Martin Zaťovič (Kometa) vyvázli bez trestu.

Tomáš Jiránek pyká za faul na litvínovského Daniela Sørvika a přijde o dvě utkání. Jiránek je během baráže disciplinárně potrestán už podruhé: předtím stál dva zápasy kvůli zákroku na Jakuba Fleka.

V pátečním duelu proti Litvínovu nenastoupí ani zadák David Kajínek. Disciplinární komise mu zastavila činnost na jedno utkání kvůli faulu kolenem na Michala Trávníčka.

Disciplinární komise se zabývala také vyhecovanou finálovou sérií mezi Oceláři a Kometou. Aron Chmielewski, Martin Zaťovič i Tomáš Vondráček ale nebudou dále trestáni.

Aron Chmielewski (HC Oceláři Třinec)

Martin Zaťovič (HC Kometa Brno)

Tomáš Vondráček (HC Kometa Brno)

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV