Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

(KOMERČNÍ SDĚLENÍ) Isostar, dlouholetý partner reprezentace, si připravil pro reprezentanty výzvu spočívající v projetí slalomu mezi bidony a následné zakončení střelou pod víko tak, aby kotouč vystřelil bidon z branky. Do výzvy se zapojili Jiří Černoch, Ondřej Beránek, Martin Kaut. Kdo mířil přesně? Dozvíš se i zajímavou informaci ohledně pitného režimu hráčů během utkání.

Soutěž o 3x hodnotný balíček složený z bioproduktů Isostar a trilogie knih, které napsal autor bestsellerů Fredrick Beckman. Příběh z hokejového prostředí zaujme každého čtenáře, který má blízko k hokeji. Knihy Medvědín, My proti Vám, Vítězové vydalo nakladatelství Host Brno.

Příběh o hokeji, přátelství a pomstě v odlehlém kraji uprostřed lesů

Malé městečko na úplném severu charakterizuje kromě zimy, tmy a nezaměstnanosti ještě jedna podstatná věc: hokej. Pokud se podaří místnímu juniorskému týmu vyhrát mistrovství v hokeji, město přiláká sponzory, nezaměstnanost klesne a zapadákov třeba přestane být zapadákovem. Jenomže co se stane, když za budoucnost města cítí zodpovědnost dospívající děti? A kam až zajdou v jejich podpoře rodiče, kteří svým dětem odpustí všechno, jen aby mohly hrát a vyhrát? Švédský bestsellerový autor Fredrik Backman románem Medvědín neskončil, naopak, navázal druhým dílem nazvaným My proti vám. A trilogii završil knihou Vítězové, která právě vyšla i v češtině. Medvědín je už daleko za prvním skandálem a za snem o prvním mistrovském titulu, ale je stále „městem se smutným srdcem, kde visí násilí ve vzduchu“.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV