Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

Druhý ročník Ledové klapky, ocenění pro nejlepší video z hokejového prostředí, která má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů, zná TOP videa! Jakýkoliv hokejový klub či organizovaný tým v ČR mohl přihlásit své video do 3. května 2019 a zahrát si tak o trofej a voucher na nákup audio/video zařízení či příslušenství.

V letošním roce jsou videa rozdělena do tří kategorií – Reportážní, Propagační a Amatérské. TOP videa najdete na webu ledovaklapka.cz.

Do soutěže bylo přihlášeno, zařazeno 38 videí, zapojilo se 21 klubů/týmů! Děkujeme!

I v ročníku 2019 do poroty zasedli odborníci z předních českých médií. Na spolupráci jsme se dohodli mimo jiné i s platformou iSport.cz a Sportbiz. 

V druhém kole vybírá porota z TOP 5 videí nejlepší tři z kategorie Reportážní a Propagační a jedno video z Amatérské. Ty nejlepší videa pak získají ocenění. Konečné pořadí se dozvíme v pondělí 10. 6. 2019.

Zajímá nás ale i názor fanoušků! Na webu ledovaklapka.cz se mohou sami vyjádřit, které video se jim líbilo nejvíce. Jsme zvědaví, zda se shodnou s porotci. 

Podle čeho porotci vybírali? Co hrálo roli?

Petr Nitsche

BPA sport marketing a.s.

„Po zkušenostech z minulého ročníku jsme se rozhodli realizovat tři kategorie, aby srovnání i hodnocení bylo relevantnější. Musím říci, že se letos potkalo hodně pěkných videí. S důvtipem si nejvíce hráli Bílí tygři Liberec, video s Kvapilem se mi líbilo, v sezóně jsem si všiml i pěkného videa ke slušnému fandění s využitím dětí trenéra či hráče, škoda, že jej nepřihlásili. Směle by konkurovali i tomu od Mladé Boleslavi. Stejně jako vloni jsem osobně upřednostnil emoce, sounáležitost s klubem, kterou má ve mne video vyvolat, samotná myšlenka a samozřejmě její finální ztvárnění. V tomto směru mne kromě výše uvedených videí oslovila tvorba chomutovských Pirátů, Vsetína, brněnské Komety, budějovického Motoru, Rytířů z Kladna či Vlků z Českého Těšína nebo Sparty. Vtipné byly i kousky od Přerova či Vrchlabí“

Vojtěch Šišma

2Score, s.r.o.

„Bylo zajímavé si prohlédnout takto vcelku videotvorbu klubové hokejové scény. Videa jsem hodnotil v několika aspektech, které vycházejí ze současných trendů – zda je video schopno oslovit i širší skupinu mimo věrné fanoušky klubu, zda dokáže zaujmout v prvních vteřinách, zda obsahuje a dokáže předat hlavní myšlenku videa, kvalitu pořízených záběrů, střih a v některých kategoriích i vtip. Věřím, že Ledová klapka je platformou, která bude pro kluby inspirací i motivací do kvalitní práce s videem." 

Radek Macháček

BPA sport marketing a.s.

„Stejně jako v loňské sezóně i letos jsem nejlepší reportáže vybíral podle několika kritérií. Vzhledem k tomu, že v tomto roce byla videa rozdělena do několika kategorií, v každé jsem měl trochu jiné priority. Téměř vždy jsem samozřejmě ocenil především dobrý nápad, tedy neotřelý námět a atraktivitu témat. V kategoriích reportážní a propagační videa, jsem upřednostnil videa s kvalitním zpracováním, tedy dobrou kameru a střih. Obecně ale u mě znovu platilo, že mezi nejlepší jsem zařadil videa, která měla v sobě částečně nějaký příběh, popř. představila hokejisty v trochu jiné roli. Jednoduše řečeno, při výběru u mě bodovala hlavně originalita a původní záběry.“ 

Simona Kubišová

CZECH NEWS CENTER a.s.

„Musím přiznat, že nebylo vůbec lehké z přihlášených videí vybrat z každé kategorie pět nejlepších. Sešla se velmi pěkná a kvalitní videa. Překvapilo mě, jak i videa v kategorii “amatérská” byla na velmi vysoké úrovni. Už neplatí, že kluby s nejvyššími rozpočty produkují nejlepší videa. Oceňuji hlavně originalitu, u některých videí jsem se opravdu pobavila. Chválím práci, a hlavně přístup jednotlivých klubů, pěkně nám porotcům zamotaly hlavy. Škoda, že vítěz může být vždy jen jeden." 

Jan Polák

Ipsos marketing

„Myslím, že letošní rozdělení do kategorií je rozumné, i když některá „amatérská“ videa mne mile překvapila. Videa, která jsem hodnotil nejvýše byla nápaditá, emotivně laděná, samozřejmě dobře exekučně zpracovaná a ne příliš dlouhá. Dále se mi líbily některé spoty s vtipem a nadsázkou.“

Kateřina Straková

Redaktorka MediaGuru.cz

„Vymyslet v propagaci hokejových klubů něco nového je celkem těžké, ale myslím si, že mezi TOP 5 byla vybrána právě ta videa, která zaujala buď originálním nápadem (a)nebo kvalitním zpracováním, jak neotřele přiblížit svět hokeje fanouškům.“ 

Pořadatelem soutěže je BPA sport marketing a.s., marketingový partner českého hokeje a vlastník webových stránek Hokej.cz Více informací o porotě a soutěži najdete na ledovaklapka.cz.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV