Hokejka news

 • 18. 7. - 14:41

  Vyhraj vstupenky do Síně slávy!

  Pojď prozkoumat slavné historické momenty našeho hokeje. Nagano, tituly z mistrovství světa, milníky naší nejvyšší soutěže, dovednostní soutěže, interaktivní promítání a další. To vše můžeš prožít v Síni slávy českého hokeje. Ale nebude to zadarmo, musíš totiž ukázat, že si vstupenky zasloužíš a odpovědět správně na soutěžní otázky.

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

Hokejové osobnosti a mladá generace na společných fotografiích, dres s podpisy legend či nádherný obraz Moniky Pichlerové? Všechny tyto jedinečné hokejové artefakty mohou být Vaše. Draží se totiž v aukci, jejíž výtěžek podpoří konto Nadačního fondu Ivana Hlinky.

O co jde? V souvislosti s akcí Pocta legendám běží aukce zajímavých snímků Jany Mensatorové, fotografky portálu Bez frází. „Na jedinečných fotografiích je vždy zachycena jedna z hokejových legend společně s malým hokejistou. Chtěli jsme spojit naši slavnou hokejovou minulost se snad neméně úspěšnou budoucností. Na snímcích tak veteráni symbolicky předávají štafetu nejmladší generaci,“ vysvětluje František Suchan, spoluzakladatel známého portálu, na němž sportovci odkrývají své životní příběhy.

„Každá fotografie je úplný originál – byla vyfocena jen jednou a žádná jiná už nevznikne. Snímky jsou vytištěny metodou platinového tisku a jsou zasazeny do hezkého rámečku. Celý výtěžek aukce obdrží Nadační fond Ivana Hlinky, který podporuje hokejové veterány v těžkých životních situacích. Chceme jim pomoci. Současná generace jim může tímto způsobem poděkovat,“ dodává František Suchan.

Aukce unikátních fotografií a artefaktů »

Na webu sportovniaukce.cz se draží deset těchto fotografií, obraz Moniky Pichlerové s hokejovou tématikou, dres hokejové reprezentace s podpisy legend i podepsaný dres Olivera Ekmana-Larssona, který během svého působení v NHL získal Radim Vrbata.

Aukce už se rozběhla a potrvá až do neděle 30. června. Veškerý výtěžek putuje na konto Nadačního fondu Ivana Hlinky.

Foto: Jana Mensatorová

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV