Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Máme pro vás poslední sondu do finského hokeje. Celou sezonu vám malý Pepa, který hraje za žáky klubu JYP Jyväskylä, ukazoval, jak to hokejově funguje v zemi na severu Evropy. Finsko má sice o polovinu méně obyvatel než Česká republika, ale v posledních letech sbírá mnohem více úspěchů a medailí.

Pepa vám ukázal zázemí klubu, podmínky pro trénování, hledal odpověď na to, proč jsou Finové výborní bruslaři, jak se ve Finsku hraje a vlastně nehraje na výsledky.

V posledním díle se dozvíte, proč je i sportovní prostředí v této zemi jiné. Velký vliv na to mají rodiče. Na hokej totiž své děti vodí kvůli sportování, ne kvůli tomu, aby jejich potomek hrál jednou v NHL.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV