Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

Úřadující mistři z Třince si pohár T. G. Masaryka pro vítěze Tipsport extraligy užívají v těchto dnech mezi přáteli a v kruhu rodinném. Nejcennější česká hokejová trofej putuje po České republice podle jasně daného jízdního řádu a hráči si ji předávají z ruky do ruky. Každý se s ní během několika dnů může pochlubit ve svém rodišti, může na ni nechat sáhnout i své nejbližší.

Štáb HokejkaTV pohár dostihl v Berouně, na párty Martina Růžičky, který ho vzal nejen mezi přátele a kamarády, ale i mezi malé hokejisty. Jak se dává dohromady jízdní řád poháru? Pilo se z něj šampaňské? A kdo bude další v pořadí?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV