Hokejka news

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

Michal Kempný a Jakub Vrána mají přesně jeden den na to, aby ukázali slavný Stanley Cup těm, kteří významně ovlivnili jejich hokejový život. Rodině, trenérům, klubu, kde vyrostli. A právě obránce, jenž slavil Stanley Cup po přestupu z Chicaga do Washingtonu, jej dopoledne ukazoval v Hodoníně. V podvečer se pak dočkali také fanoušci v brněnské DRFG Areně.

Stanley Cup je pro ofenzivně laděného beka životní metou. „Každé dítě o tomhle sní a mně se to podařilo, což je něco neuvěřitelného. Nikdo mi to do smrti nevezme,“ usmíval se Michal Kempný před novináři.

Se slavným pohárem se mohl doma těšit den. Ukázal ho v rodném Hodoníně, a pak se dočkalo také natěšené Brno. „K poháru se chovám s respektem, protože k němu mám velkou úctu. Strážím ho jako v oko v hlavě,“ přiznává český zadák, který se s Washingtonem dohodl na čtyřleté smlouvě.

Letošní šampion NHL si nyní užívá volno, co nevidět ale přijde na řadu nový ročník NHL. V něm bude Kempný a spol. triumf ve Stanley Cupu obhajovat, což je zavazující. „Za nějaký týden začnu opět trénovat. Do Ameriky budu odlétat začátkem září. Na další sezonu se chci připravit co nejlépe,“ dodává sedmadvacetiletý hokejista.

Foto: Vít Novák, hc-kometa.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV