Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Oficiální aplikace Tipsport extraligy ledního hokeje přináší fanouškům nejdůležitější informace o svém oblíbeném týmu v přehledné formě. Tedy jak a kdy hraje, jakou má formu, na jakém místě v tabulce se nachází, nebo kdo je nejproduktivnějším hráčem týmu.

Každý fanda si může vybrat, zda bude chtít sledovat veškeré extraligové dění, nebo zda si v možnostech vybere pouze svůj oblíbený tým.

V aplikaci nechybí nejzajímavější články webu hokej.cz, stejně jako super videa důležitých událostí utkání. Ať už se jedná o góly, zákroky, hity nebo bitky. Samozřejmostí je rozpis již odehraných, ale také budoucích zápasů, včetně informací, jaký televizní kanál bude dané utkání vysílat.

Na vývoji aplikace se bude nadále pracovat.

Jedná se o PWA (progresivní webovou aplikaci), což je označení pro weby, které přebírají některé vlastnosti nativních aplikací: umí například běžet offline, mají přístup k hardwaru a posílají notifikace uživateli.

Aplikace pro Android

Aplikace pro iOS

 • Jděte na mobilu v aplikaci Safari (internetový prohlížeč) na web www.telhcz.app a aplikaci si jednoduše přidejte na plochu.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV