bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Michaela Frolíka jsme mohli na českých kluzištích spatřit naposledy v sezoně 2012/2013, kdy si během výluky odskočil do Chomutova. Od letošního ročníku hájí barvy Bílých Tygrů a rozhodně nezaostává za očekáváním.

Po úspěšném startu sezony ho však nyní zastavilo zranění v obličeji, které snad nebude mít dlouhého trvání a Frolík bude moci brzy navázat na své výkony.

Michael Frolík dostal po příchodu do liberecké kabiny bezesporu ofenzivní roli, kterou dokládají všemožné statistiky, jako je třeba nasazování v rámci pásem. Frolík je totiž suverénně nejvíc nasazován na vhazování právě v útočném pásmu (celkem 58krát), zatímco ve středním pásmu tomu bylo u 37 vhazování a v tom obranném dokonce jen 23x. 

Dalším ukazatelem jeho ofenzivních schopností a taky zkušeností je počet střel v poměru s jejich přesností a nebezpečností pro brankáře soupeře. V dosavadním průběhu TELH vyprodukoval celkem 69 střeleckých pokusů, z toho 44 střel na branku, což je čtvrtý nejvyšší počet v rámci libereckých útočníků.

Tento počet střel by nebyl za normálních okolností ničím výjimečným, avšak 29 střel vyslal ze slotu – v tomto ohledu mu patří mezi útočníky z Liberce prvenství a dokonce sedmnácté místo v rámci celé Tipsport extraligy.

29 střel vyslal ze slotu – v tomto ohledu mu patří mezi útočníky z Liberce prvenství.

V rovnovážném stavu hráčů na ledě si Frolík drží průměr 0,89 gólu za 60 minut hry, v Liberci jde o čtvrtou nejlepší hodnotu za Janem Ordošem, Adam Dlouhým a Oscarem Flynnem. Průměr Adama Dlouhého je ale zkreslený pouhými 39 minutami, které v rovnovážném počtu odehrál.

Při hře 5 na 5 vstřelil Frolík čtyři branky, a to ho pasuje na druhou příčku mezi libereckými útočníky společně s Oscarem Flynnem, přičemž je se sedmi brankami nechává za sebou první Jan Ordoš, který v posledním kole vstřelil brněnské Kometě hattrick. Celkově sbírá 1,99 bodu za hodinu strávenou na ledě, v tomto ohledu mu patří 29. příčka v rámci TELH (z hráčů, kteří odehráli aspoň 100 minut).

V rovnovážném stavu dává 0,89 gólu za 60 minut hry, v Liberci jde o čtvrtou nejlepší hodnotu.

V bilanci plus/minus je Frolík v lehké pozitivní hodnotě (+3), kromě třinácti vstřelených gólů byl při své účasti na ledě také u deseti obdržených.

Frolík současně patří do první pětky na přesilovku, přičemž Liberec v ní má 17,44% úspěšnost, čímž se řadí lehce pod ligový průměr. Michael Frolík vstřelil tři branky, a vévodí tak týmové tabulce přesilovkových gólů (společně s Uvisem Janisem Balinskisem).

Na zápas hraje v početní výhodě v průměru čtyři a půl minuty (23 % ze svého celkového času na ledě), tedy podobně jako další čtyři členové elitní liberecké přesilovky.

Do oslabení, ve kterých Liberci patří šestá příčka s procentuálním ubráněním 80,6 %, se příliš nedostává (s průměrem pouhých 22 sekund na zápas). Malé vytížení v oslabení je pochopitelné, protože se jedná o hráče, který plní v týmu ryze ofenzivní úlohu.

K sedmi vstřeleným gólům, díky kterým mu patří dělené 24. místo extraligových střelců, zapsal Frolík také sedm asistencí, z nichž dvě jsou asistence první a zbylých pět asistence druhé.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV