Hokejka news

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

Dlouho hrál ve stínu svého staršího bratra Jakuba, který má na kontě mimo jiného přes 300 startů v NHL za Detroit a Floridu. Ovšem letos přišel čas mladšího z dvojice Kindlů – Denise, ten se totiž ve své šesté extraligové sezoně konečně naplno našel. Mrkejte na něj.

Šestadvacetiletý rodák ze Šumperka disponuje fantastickými ofenzivními kvalitami: už jen proto, že ve 31 utkáních, do nichž letos naskočil, nasbíral deset branek a osm asistencí. Ovšem tento výkon je pozoruhodný v okamžiku, kdy zohledníme, že v průměru odehrál pouhých 11:28 minut za zápas, na poměry Plzně příděl pro útočníka čtvrté lajny.

A teprve když zohledníme Kindlovu malou vytěžovanost, ukazují se jeho pravé schopnosti. Body totiž sbírá s frekvencí 3,04 za šedesát odehraných minut a patří mu v tomto ohledu skvělé osmé místo v lize.

Hrubou matematikou to znamená, že kdyby někdejší mládežnický reprezentant hrál v prvním modrobílém útoku, byl by v tuto chvíli už bezpečně nad třicetibodovou hranicí.

Ještě lépe si vede při pohledu na produktivitu. Při všech početních situacích má na svědomí 58 % všech bodů, které škodovka vyprodukuje za jeho přítomnosti ve hře. Přes takové číslo se v soutěži dostali už jen Martin Růžička a Marek Kvapil.

Ovšem za vyrovnaných sil na ledě je už Denis Kindl vůbec největším tahounem své pětky, připíše si totiž 57 % z celkové produkce plzeňské lajny, což jej v tomto ohledu řadí na samý vrchol extraligy.

Tím vším si mladý forvard říká o mnohem víc prostoru na ledě. Dostane jej?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV