Hokejka news

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje se blíží

  Od 21. do 27. ledna 2019 proběhne již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

Dlouho hrál ve stínu svého staršího bratra Jakuba, který má na kontě mimo jiného přes 300 startů v NHL za Detroit a Floridu. Ovšem letos přišel čas mladšího z dvojice Kindlů – Denise, ten se totiž ve své šesté extraligové sezoně konečně naplno našel. Mrkejte na něj.

Šestadvacetiletý rodák ze Šumperka disponuje fantastickými ofenzivními kvalitami: už jen proto, že ve 31 utkáních, do nichž letos naskočil, nasbíral deset branek a osm asistencí. Ovšem tento výkon je pozoruhodný v okamžiku, kdy zohledníme, že v průměru odehrál pouhých 11:28 minut za zápas, na poměry Plzně příděl pro útočníka čtvrté lajny.

A teprve když zohledníme Kindlovu malou vytěžovanost, ukazují se jeho pravé schopnosti. Body totiž sbírá s frekvencí 3,04 za šedesát odehraných minut a patří mu v tomto ohledu skvělé osmé místo v lize.

Hrubou matematikou to znamená, že kdyby někdejší mládežnický reprezentant hrál v prvním modrobílém útoku, byl by v tuto chvíli už bezpečně nad třicetibodovou hranicí.

Ještě lépe si vede při pohledu na produktivitu. Při všech početních situacích má na svědomí 58 % všech bodů, které škodovka vyprodukuje za jeho přítomnosti ve hře. Přes takové číslo se v soutěži dostali už jen Martin Růžička a Marek Kvapil.

Ovšem za vyrovnaných sil na ledě je už Denis Kindl vůbec největším tahounem své pětky, připíše si totiž 57 % z celkové produkce plzeňské lajny, což jej v tomto ohledu řadí na samý vrchol extraligy.

Tím vším si mladý forvard říká o mnohem víc prostoru na ledě. Dostane jej?

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV