Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Málokdo tušil, co od něj čekat. Aleksandrs Jerofejevs má za sebou sice výjimečnou kariéru, poslední roky však hrál pouze v domovské lotyšské lize.

Vsetín na začátku října jeho příchodem reagoval na velkou marodku. Sedmatřicetiletý Lotyš dorazil na Lapač prozatím jen do první reprezentační pauzy, ale...

V jeho smlouvě je opce o prodloužení do konce sezony.

A co se týče Jerofejevsových výkonů, vše nasvědčuje tomu, že Vsetín bude ve spolupráci rád pokračovat. Prvoligovou štaci totiž odstartoval parádně.

Ostatně, statistiky hovoří za vše.

Jerofejevs v šesti zápasech nasbíral čtyři asistence a v kolonce +/- vylétl na +9. S průměrným ice timem 22:03 se stal nejvytěžovanějším hráčem celého týmu: hraje prim v přesilovkách i v oslabeních.

V rovnovážném stavu byl dosud hned u devíti vstřelených branek a teď pozor... Zatím u žádné inkasované! O tom, že metrák vážící bek stíhá tempo mladších spoluhráčů svědčí rovněž to, že ještě nemusel na trestnou.

Účastník sedmi světových šampionátů je navíc dost vidět i v produktivitě. Navzdory slušným osmi střelám na branku neskóroval, hned čtyřikrát však asistoval. 

S 1,81 získaným bodem za 60 minut je mezi vsetínskými obránci druhý – za Lubomírem Štachem, jenž hraje v úžasné formě. V Chance lize se potom Jerofejevs pohybuje na úrovni elitních ofenzivních beků Jana Pohla nebo Jana Holého.

Jo, sázka na tohoto lotyšského veterána se Vsetínu vyplatila.

Foto: Markéta Křížová, hstrebic.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV