Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními medailovými zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Česko i Švýcarsko byly v semifinálových zápasech proti svým soupeřům outsidery. Ani jeden tým se však silnějšího soka nezaklekl: Česko nastřílelo Švédsku hned sedm gólů, Švýcarsko pak zvládlo nájezdové vyvrcholení s Kanadou.

Na dva velké favority, Švédsko a Kanadu, tak dnes čeká pouze souboj útěchy o bronzové medaile. V něm je podle našich predikcí lehkým favoritem Kanada.

Ve finále se Česko představí po dlouhých 14 letech! Od zlaté medaile z roku 2010 se Česko do finále nepodívalo. Švýcarsko to mezitím stihlo dvakrát, a to v letech 2013 a 2018, na zlato ale ani jednou nedosáhlo.

Dnešní finále je podle našich predikcí vyrovnanou záležitostí, o pár desetinek je na tom lépe Česko. Oba týmy se mohou spolehnout na výborně chytající brankáře i na posily z NHL.

Na turnaji září v dresu Švýcarska především Kevin Fiala, v českém dresu je z posil NHL zatím nejvíce vidět Martin Nečas, na svoji trefu pak stále čeká David Pastrňák. Schoval si gólový příspěvek právě na nejdůležitější reprezentační zápas roku?

Naše tipy

Kurzová výhoda v boji o třetí místo je na straně Kanady, když sázkové kanceláře favorizují Švédsko. Oba týmy mají určitě velkou sílu, značnou roli tak zde bude hrát především motivace.

Ve finálovém souboji favorizují sázkové kanceláře více domácí Česko. Kurzová výhoda je tak na mistrovský titul Švýcarska, na které se sázka vyplatila i včera v semifinále.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV