Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Mistrovství světa odstartuje čtveřicí zápasů a v první den šampionátu nebude chybět ani český výběr. Ten se v nejsledovanějším duelu prvního dne postaví proti Finsku. A náš model dává oběma celkům téměř vyrovnané šance!

Velmi podobná situace je také ve šlágru skupiny B, kde se hned první den MS proti sobě postaví dva z největších favoritů turnaje – Švédsko a Spojené státy americké. Podobně jako duel Česka s Finskem vidí i tento zápas náš model velmi vyrovnaný, mírně se přiklání na stranu USA.

Za další vyrovnaný duel pak lze v našich číslech považovat také souboj Slovenska s Německem. Naopak jasným favoritem je ve svém prvním utkání Švýcarsko, které se na úvod turnaje představí proti Norsku.

Náš tip

Německo (2,20)

Sázkové kanceláře věří v prvním duelu Slovensku více než naše predikce, a tím tak vzniká kurzová výhoda na straně Německa. Poslední střet těchto dvou reprezentací na MS zvládlo lépe právě Německo.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV