Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Dnes jsou na programu mistrovství světa poslední zápasy v základních skupinách. A v nich se bude bojovat hned o několik zajímavých umístění.

Velký souboj svede Česko s Kanadou o první místo ve skupině, kdy národní tým potřebuje vyhrát za tři body. Favoritem utkání je ale Kanada s šancí na výhru necelých 60 %.

O postup do čtvrtfinále ve skupině A pak bude bojovat Rakousko a Finsko. Naše sousedy čeká v poledne souboj s již jasně sestupující Velkou Británií. A v případě výhry za tři body mohou mimo čtvrtfinále odsunout Seveřany, ti by pak museli ve večerním zápase získat minimálně bod proti Švýcarsku. Zatímco Rakousko je ale proti Velké Británii favoritem, Finsko je ve svém duelu v roli outsidera.

Teoretické šance na čtvrtfinále pak má ve skupině B Lotyšsko. To ale musí vyhrát za tři body proti USA a doufat, že už jasně první Švédsko porazí v základní hrací době Slovensko. Šance na lotyšské čtvrtfinále tak visí poměrně vysoko, když naše predikce dávají posledním bronzovým medailistům na postup do čtvrtfinále 16 %.

Naše tipy

Souboj Kanady s Českem vidí naše predikce stejně jako sázkové kanceláře. Malá kurzová výhoda je ale na straně Švýcarska proti Finsku, a výš než sázkové kanceláře vidí naše predikce také šance na překvapení v podání Lotyšska proti USA. Stejně tak je ale kurzová výhoda na straně Slovenska proti Švédsku, které dnes v podstatě o nic nehraje.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV