Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Mistrovství světa i dnes nabízí maximální program šesti zápasů, první duely začnou krátce po 12. hodině.

Favorit je poměrně jasný hned v pěti duelech, outsideři nicméně prokazují, že zatím poměrně zdatně dokážou držet krok. I tak je dnes velké očekávání v bodový úspěch Finska proti Velké Británii, první soupeř českého týmu má šance téměř 80 %.

Ještě lépe je na tom Švédsko ve večerním duelu proti Polsku. Šance na výhru přes 70 % pak mají Švýcarsko proti Rakousku a Kanada v souboji s Dánskem. Značným favoritem je také Slovensko, které se dnes utká s Kazachstánem.

Vyrovnaný duel pak dle našich predikcí lze čekat v souboji Lotyšska s Francií. Lotyšško proti Polsku zápas na svoji stranu zvrátilo až v prodloužení, Francie podlehla v prvním duelu Kazachstánu. Oba celky tak mají co napravovat.

Naše tipy

Francie (2,46)

První duel Francii nevyšel, nyní je ale v trochu jiné pozici, kdy by větší iniciativa zápasu měla ležet na straně Lotyšska. Bude Francii tato pozice vyhovovat a bude z ní tak těžit?

Kazachstán (5,73) ?

Kazachstán proti Francii vstoupil do turnaje výhrou, naopak Slovensko proti Německu zaváhalo. Jaká bude forma obou celků ve vzájemném souboji?

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV