Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Ve skupinách mají všechny týmy odehráno shodně po dvou zápasech. Na aktualizované predikce právě při započtení výsledků týmů během prvních tří dnů MS se můžete podívat v našem článku s kompletními predikcemi MS zde.

Mistrovství světa dnes pokračuje čtyřmi zápasy, a to velmi atraktivními. Odpoledne změří síly Slovensko s USA a Norsko se postaví Finsku. Favoritem v těchto duelech jsou s podobnými šancemi na výhru reprezentace USA a Finska.

Večer nás pak čeká další z důležitých soubojů českého výběru, který svede bitvu se Švýcarskem. Mírným favoritem je v tomto souboji země helvétského kříže.

A posledním dnešním duelem je střet Německa se Švédskem, které zatím na turnaji prokazuje svoji sílu. Jak se favoritovi MS povede proti houževnatému Německu?

Naše tipy

Slovensko (4,69)

Slovensko se rozstřílelo proti Kazachstánu, USA naposledy ale smázly Německo 6:1. Jak se povede našim sousedům v roli outsidera? Sázkové kanceláře nabízí na překvapení poměrně zajímavý kurz.

Švýcarsko (2,06)

Sázkové kanceláře favorizují v souboji se Švýcarskem český tým. Naše predikce se ale přiklání mírně na stranu našeho soupeře. To tak znamená kurzovou výhodu právě na straně Švýcarska.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV