Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Outsideři dokážou i letos favorita občas řádně potrápit, o tom se včera přesvědčila Kanada, která málem ztratila velmi v klidu rozehraný zápas. Nakonec přišla díky skvělé třetí třetině Rakouska o bod.

Jak si povedou papírově silnější celky dnes? Hned tři duely totiž mají poměrně jasného favorita – Česko se utká s Dánskem a šance má lehce přes 60 %. Výhra by po poslední ztrátě se Švýcarskem nesmírně přišla vhod.

Večer je potom Švýcarsko favoritem proti Velké Británii, a to s šancí na výhru přes 80 %! Téměř stejně je na tom Slovensko, které se utká s Polskem.

Vyrovnaný duel lze ale v Ostravě čekat odpoledne. V tomto utkání se totiž střetně v důležitém souboji o postup do čtvrtfinále Německo s Lotyšskem. Mírným favoritem je Německo, Lotyšsko se ale postupně dostává do formy – včera ani jednou neinkasovalo od Kazachstánu. Naopak Něměcko dvakrát po sobě dostalo šest gólů, a to od USA a Švédska.

Naše tipy

Lotyšsko (2,70)

Naše predikce vidí souboj Německa s Lotyšskem vyrovnanější než sázkové kanceláře. Ty více favorizují Německo. Kurzová výhoda je tak v tomto případě na straně Lotyšska.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

Kompletní predikce MS naleznete ZDE.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV