Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními čtvrtfinálovými zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Mistrovství světa čeká den, kdy se rozhodne o úspěchu, nebo neúspěchu osmi postupujících týmů. Čtyři z nich totiž půjdou do boje o medaile, pro čtyři ale čtvrtfinále skončí smutkem.

Slovensko čeká ve čtvrtfinále Kanada, která je v našich predikcích největším favoritem na postup do semifinále. Šance na výhru má reprezentace s javorovým listem na hrudi 67 %.

Druhým největším favoritem na postup je Švédsko, které se utká v severském derby s Finskem. Tomu bude chybět Mikael Granlund a Švédsko, které navíc ve skupině neztratilo ani bod, má šance na semifinále 62,5 %.

Lehce nad 60 % jsou také postupové šance Švýcarska, které se stejně jako loni utká ve čtvrtfinále s Německem. Loni Švýcarsko v boji o semifinále zklamalo, letos si chce tak chuť napravit, k čemuž by měly pomoci především posily z NHL. Hlavně Kevin Fiala zatím hraje fantastický turnaj.

Nejvyrovnanějším duelem čtvrtfinále je k potěšení českých fanoušků souboj mezi USA a právě Českem. Favoritem jsou sice Spojené státy, jejich šance ale naše predikce vidí pod 60 %.

Naše tipy

Naše predikce všeobecně věří ve srovnání se sázkovými kancelářemi outsiderům jednotlivých duelů. Až na jeden. V souboji mezi USA a Českem se totiž predikce klaní více na stranu USA, než je tomu u odborníků sázkových kanceláří. Kurzové výhody tedy dnes jsou na straně Slovenska, Německa, Finska a mírně také USA. Dočkáme se nějakého překvapení?

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV