Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními semifinálovými zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Mezi čtyřmi nejlepšími týmy nechybí na mistrovství světa Česko. Domácí výběr zvládl vyrovnaný duel s USA a po roční pauze tak opět nechybí v bojích o medaile.

V semifinále Česko vyzve Švédsko, které ve skupině neztratilo ani bod. Čtvrtfinále Švédska s Finskem ovšem nabídlo podobné drama jako to české, když Švédsko svého rivala zdolalo až v prodloužení. Favoritem dnešního semifinálového souboje je Švédsko, když má šance na finále necelých 58 %.

Ve druhém semifinálovém duelu si pak duel ze skupiny zopakuje Kanada a Švýcarsko. Ve skupině uspěla 3:2 Kanada a favoritem je i dnes, a to s šancí na výhru 59 %. Obě semifinále tak jsou poměrně vyrovnaná.

Kanada, Švýcarsko a Švédsko splnily roli favoritů ve čtvrtfinále, jediným outsiderem dle našich predikcí, který postoupil byl právě český výběr. Povede se to Česku i dnes?

Naše tipy

Souboj mezi Švédskem a Českem vidí sázkové kanceláře podobně jako naše predikce a kurzová výhoda tak není ani na jedné straně. V souboji Kanada se Švýcarskem se ale sázkové kanceláře kloní více na stranu Kanady. Sázka na Švýcarsko se tak z pohledu kurzů jeví jako výhodnou.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV