Hokejka news

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

Boston ztratil ve Philadelphii třígólový náskok a podlehl 5:6 po nájezdech. V dovednostní disciplíně vyšel střelecky naprázdno. Razítko na jeho nájezdovou mizérii dal Brad Marchand, jenž ukázal něco, co se jen tak nevidí. Zkušený útočník pobavil hokejový svět a stal se terčem vtípků.

V úvodních čtyřech sériích kralovali gólmani, na startu páté pak dostal Flyers do vedení Travis Konecny a pokud chtěli ještě Bruins pomýšlet na vítězství, Brad Marchand musel proměnit.

Kanadský útočník s číslem 63 na zádech se rozjel a pak to přišlo. Na středovém kruhu jen lehce šťouchl do připraveného kotouče a pokračoval bez něj směrem k soupeřově brance.

V hledišti to jen zahučelo. Zmatení byli i rozhodčí, kteří se sjeli k poradě, ale po chvilce nájezd vyhodnotili jako neúspěšný. Philadelphia mohla slavit fantastický obrat z 2:5 na 6:5.

„Vím, že když se dotknete kotouče, tak je to bráno jako zakončení. Snažil jsem se rychle rozjet a prostě jsem puk skoro minul. Byla to nešťastná situace," smutnil smolař střetnutí.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV