Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

(KOMERČNÍ SDĚLENÍ) Zlatá brána Bohemia hokeje je stále otevřena a až do konce MS 2023 čeká na všechny Bohemia hráče řada skvělých cen!

Zapoj se i ty. Stačí najít v obchodě soutěžní balení Bohemia se žlutou kulatou samolepkou a kód z nálepky napsat do formuláře na stránce www.bohemiahokej.cz. A to není všechno!

Odemykej hokejové kartičky za soutěžní kódy a získej na ně parádní slevu přímo v kartičkovém e-shopu. Limitovaná edice Bohemia jen pro tebe!

 

Hrát můžeš až do 31. května 2023

 

Spoustu zábavy a štěstí ve hře ti přeje

tvůj tým Bohemia!

 

Více informací a kompletní pravidla soutěže najdeš na www.bohemiahokej.cz.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV