Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Druhá série hokejových kartiček Tipsport ELH ze sezóny 2022/23 přináší opět množství podpisových kartiček a karet s kousky hraných dresů. Největším tahákem kolekce budou kartičky Jaromíra Jágra.

Na podpisových kartičkách se ve druhé sérii objeví téměř 200 hokejistů. Hvězdným ligovým hráčům vycházejí i kartičky s kousky hraných dresů. 

Součástí nové kolekce je také unikátní kartička s výšivkou speciálního loga k 30. výročí Tipsport ELH doplněným o originální podpis hráče. 

Mezi ozdoby kolekce budou s jistotou patřit i kartičky zaměřené na masky gólmanů, Red Light kartičky zachycující oslavy gólů či karty trenérů extraligových klubů.

Předprodej 2. série hokejových karet Tipsport ELH 2022/23 začala na eshopu sportzoo.store. V průběhu března budou produkty dostupné také v trafikách Mediaprint&Kapa a ve vybraných klubových fanshopech.

Kolekce vychází ve čtyřech typech balení:

Retail a Blaster jsou plné základních karet, které jsou doplněny o 108 nových hráčů. Obsahují také inzertní kartičky a mohou se v nich nacházet i kartičky s podpisem nebo kouskem hraného dresu.

Balení Premium je vhodné pro náročnější sběratele, obsahuje množství limitovaných kartiček a v balíčcích máte větší šanci získat kartičky s kouskem dresu nebo podpisem.

Exclusive box je nejoblíbenějším typem balení, ve kterém se nacházejí nejhodnotnější kartičky kolekce s podpisy, dresy a hranými materiály.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV