сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Vydání nové kolekce hokejových kartiček Tipsport ELH 2022/23 1. série se blíží. Všichni hokejoví fanoušci a sběratelé se z nových karet do sbírky budou moci těšit už pod vánočním stromečkem.

Výrobce hokejových kartiček SportZoo spustil předprodej nové kolekce karet české nejvyšší soutěže ve čtvrtek 8. prosince na stránce www.sportzoo.store/cz/tipsport-elh

Objednáte-li si balíčky či boxy s kartičkami již v předprodeji, měly by vám být doručeny ještě před Vánocemi - do 23. prosince.

Již tradičně budou moci sběratelé a fanoušci hokeje hledat v balíčcích kartičky s kousky hraných dresů a hokejek vybraných hráčů. Nechybí ani karty s autentickými podpisy hokejistů. Fanoušci budou moci získat podepsanou kartičku od více než 200 současných i bývalých ligových hvězd či talentů.

Nová kolekce se sebou přinese nový set karet Blizzard věnováný nejznámějším hráčům soutěže. Novinkou je také to, že v každém boxu naleznete alespoň jednu vzácnou kartu s podpisem nebo kouskem materiálu, přičemž v Premium boxu jsou garantovány až tři takové karty a Exclusive box obsahuje jen ty nejvzácnější karty.

 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV