Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Příznivci z různých klubů nemusí být jen soupeři a rivalové. Loni se sraz hokejových fanoušků uskutečnit nemohl, ovšem letos tomu už nic nebrání: 24. ročník proběhne od 2. do 5. července kousek od Českých Budějovic.

Akci mají na starost členové budějovické organizace Motorfans, kteří zvolili Vodácký areál Lídy Polesné. Ten se nachází v Českém Vrbném.

„Kromě dobrého občerstvení se můžete těšit na soutěže, hry, DJ i menší kapely a hlavně kamarády. Chtěli bychom nabídnout například plavbu lodí, návštěvu ZOO Hluboká nebo motokáry. Vše budeme ladit v závislosti na rozvolňování vládních opatření,“ píše se na motorfans.cz.

Jízda parníkem, návštěva zoo a motokáry se plánují zatím na nedělní den. V pátek třeba vystoupí kapela Budweis Drunken Bastards a Jirka DjSmile Ježek. V sobotu má zahrát Colectiv (Jamaika) a poté bude bavit opět DJ.

„Chtěli bychom nabídnout například plavbu lodí, návštěvu ZOO Hluboká nebo motokáry."

Ubytování v kempu bude ve stanech. „Dále se snažíme s majitelem vyjednat možnost vjezdu obytného auta nebo menšího karavanu. O této možnosti budeme dále informovat,“ hlásí organizátoři.

Cena na osobu v kempu vychází na 90 korun, stan stojí přes jednu noc o deset korun méně, což vychází stejně jako auto. V ceně za osobu je započítán čip na použití sprchy. Přespávat můžete také v hostelu, ale ten má omezenou kapacitu.

Sraz hokejových fanoušků v roce 2019

Sraz hokejových fanoušků v roce 2019 | Foto: Miriam Gajdová, fanstrinec.cz

Na každého fanouška bude čekat na místě i menší překvapení. „Každý účastník dostane malý suvenýr na památku: srazovou placku a samolepku. K vyzvednutí budou v průběhu srazu u vedení Motorfans.“

A připravují se i srazová trička, detaily ale upřesní organizátoři později. Pokud byste měli zájem o celorepublikový sraz hokejových fanoušků, tak se více informací dozvíte na webu motorfans.cz.

Poslední sraz se uskutečnil v roce 2019 v třineckém fotbalovém areálu Borek.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV