Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Po reprezentační přestávce se Chance liga vrátila v plné síle, a tak je v nové epizodě podcastu 1. Liga, taky liga co rozebírat. Shrneme dění v uplynulém týdnu, zjistíme, komu se daří a kdo strádá, a taky tradičně přinášíme rozhovor s prvoligovou osobností. Hostem byl tentokrát kapitán Šumperka Denis Kindl.

Pokud bychom v jednotlivých prvoligových kádrech počítali odchovance klubů, Šumperk by se v tomto žebříčku umístil velmi vysoko. Prezident Draků Vladimír Velčovský se plácl přes kapsu a do podhůří Jeseníků zlákal jména, která s klubem byla spjata už od mládeže: Žálčík, Drtil, Vachutka, Dajčar či Denis Kindl, kterému dokonce přiřadil kapitánské céčko.

Přitom šumperský rodák loni začal hrát až v lednu! Okolnosti jeho velmi pozdního startu do loňského ročníku a jeho varianty před ročníkem letošním probereme v aktuální epizodě.

Jak dlouho si hráč zvyká na novou výstroj a jak záleží na značce vybavení? Jaký má Denis vztah se starším bratrem Jakubem a byla ve hře jejich souhra v Šumperku? A jak v kariéře doplatil nový šumperský kapitán na tabulkové hodnoty a byrokracii v hokejovém světě?

Zavzpomínáme na jeho tři mládežnické štace v Kanadě, jeho vztah k fotbalu i k ostatním sportům a taky zmíníme tréninkové metody dua Janeček-Majer. Co se v Šumperku v jeho nepřítomnosti změnilo a co zůstalo léta nezměněno?

To a mnohem víc v nové epizodě podcastu 1. Liga, taky liga ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV