Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Na začátku nového týdne je tu tradičně nová epizoda podcastu 1.Liga, taky liga. Ta ve svém úvodu zevrubně shrne dění a aktuální kauzy v Chance lize, připomene výsledky i gólové momenty, šťastlivce i smolaře týdne. V rozhovoru pak vyzpovídáme brankářskou jedničku Slavie Martina Michajlova.

Ještě před pár lety chytal ve 2. lize a netušil, zda se dostane na profesionální úroveň. Často z pozice gólmana číslo 3 v Litoměřicích neměl šanci proniknout ani na střídačku, natož do zápasu. Teď je Martin Michajlov oporou Slavie Praha, aspiranta na postup do extraligy. A rozhodně nemusí zůstat jen u toho.

Už si totiž může odškrtnout i start v extralize, i když hodně divoký. V rozhovoru popisuje, jak se gólman vyrovnává s pozicí, kdy nemá nic jisté a spíš trénuje, než chytá. A také o tom, jak si jeho schopností všimnul jeho dětský idol Roman Málek, který si ho také stáhl pod svá křídla a trénuje ho spolu se svým synem.

Probereme jeho nedávné kuriózní zranění při rozbruslení, nejlacinější branku, kterou dostal, či fakt, že jeho agentem je jeho ještě loňský spoluhráč Daniel Vrdlovec. Zmínka padne i o jeho tréninku mladých hokejových nadějí, jeho na zápasy a podrobně probereme i otázky týkající se gólmanského stylu a výstroje.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV