Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Ani Velikonoční pondělí není výjimkou a důvodem, proč by neměla tak jako každé pondělí vyjít nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga. V ní shrneme přestupové veletoče posledních dnů, nové spekulace a taky rozebereme ošemetné a rozporuplné situace ze semifinálových duelů. A jako host tentokrát stanul za mikrofonem litoměřický gólman Tomáš Král.

Litoměřice mohly letos zažít historický úspěch. Ofenzivně laděný tým předváděl akce, ze kterých přecházel zrak, a když se gólman Tomáš Král na konci sezony i v play off rozchytal do parádní formy, postup do semifinále byl na dosah. Jenže poslední krok bývá nejtěžší. Stadion měl soupeře na lopatě, ale ani natřikrát sérii neukončil. Místo toho mu prohra v sedmém mači ukončila sezonu.

Právě brankář Tomáš Král byl ale jedním ze strůjců litoměřického vzestupu tabulkou i postupu z předkola. V obsáhlém rozhovoru nejprve analyzuje klíčové aspekty sezony, hodnotí přínos projektu Dukla a to, jak se tým vyrovnává s neustálými změnami v sestavě.

Také proletíme jeho cestu v litoměřickém brankovišti, v němž si postupně vydobyl neotřesitelnou pozici jedničky, i když růžové to taky vždycky nebylo. Taky se dozvíme, co mu při zápasech pomáhá se soustředěním, čím ho inspiroval Petr Čech nebo kde a s kým po tréninku hrál nájezdy o limonády nebo dokonce svlíkání. A taky jak mu jako Plzeňákovi chutná pivo.

Druhá část exkluzivního rozhovoru pak vyjde příští týden. 

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV