Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

41. týden roku 2021 přinese hned tři herní kola, ale v jeho úvodu vás samozřejmě neochudíme o další epizodu podcastu 1. Liga, taky liga. Ten tradičně rozebere dění v uplynulém týdnu, vypíchne zářné i slabší momenty a taky přináší rozhovor s osobností Chance ligy. Tentokrát se stal hostem ústecký bek Petr Přindiš.

Pokud byste v Chance lize mezi hráči hledali ideálního parťáka na pokec o co největším množství témat a ještě byste se u toho chtěli dobře pobavit, byl by ústecký vousáč Petr Přindiš zřejmě jednou z prvních voleb. O tom svědčí i aktuální epizoda podcastu 1. Liga, taky liga, kde se rozhodně neřeší pouze hokej.

I když v úvodu přeci jen „Little Dog“ osvětlí, co opravdu stálo za jeho přesunem z mateřského Sokolova do Ústí nad Labem, co čeká od nové sezony či kdy a jak k němu přirostla nálepka rváče a buřiče a jak se jeho povaha s věkem vyvinula. Nezapomene také zrekapitulovat jeho pěstní výměny názorů.

Debata se taky stočila na jeho velkou zálibu v gamingu, rozebrali jsme, jak si stojí čeká esportová scéna a kde má zatím ještě rezervy. Také přijde řeč na jeho kariéru streamera na platformě Twitch nebo na jeho vlastní značku CBD produktů.

Co všechno má vytetováno na těle a co ještě plánuje? Jaké patálie s sebou přinesl jeho v minulosti dlouhý a výstavní vous, jak se vyvíjel jeho extravagantní styl oblékání nebo v jaké netradiční destinaci byl s manželkou na svatební cestě?

A kdo z kapitánů v Chance lize stráví nejvíc času luštěním křížovek? To vše a mnohem víc v nové epizodě ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV