Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Další pondělí znamená i nový díl podcastu 1. Liga, taky liga, který otevřel už třetí desítku svých epizod. V úvodu tradičně rozebereme aktuální informace a přestupové novinky ze Chance ligy, připomeneme čerstvé výsledky a zhodnotíme, komu se daří a komu ne. A opět přinášíme i exkluzivní rozhovor, tentokrát s kolínským bombarďákem Janem Veselým.

Loni byl druhým nejlepším střelcem postupového Motoru, dal nejvíc vítězných gólů v celé lize, přesto si v nabitém kádru často neškrtnul a sledoval zápasy z tribuny. Letos se moc těšil na novou šanci v Kolíně a možnost zabojovat o áčko Mountfieldu. Jenže zatím marně, nešťastné zranění čéšky ho na celý podzim vyřadilo ze hry.

Velký sympaťák si z toho ale hlavu nedělal, dřel v posilovně jako kůň den co den i s ortézou na noze, fyzicky je na tom neskutečně. Po Novém roce skočil do hry a hned ve Frýdku-Místku skóroval.

V nové epizodě vypráví, jak vypadá kolínské zázemí, jaká je v týmu nováčka atmosféra nebo jak trénují hráči, kteří přes den chodí do práce.

V rozhovoru jsme také prošli jeho hokejovou cestu, připomněli kontroverzní konec ve Slavii a rozebrali dril a přístup přísného kouče Václava Prospala. Řeč přišla i na jeho tréninkový plán, aktivitu na sociálních sítích nebo třeba na pád z extraligy ve Slavii.

S kým se nejraději rve na brankovišti, co dostával jako malý rád k Vánocům nebo proč by nemohl být rozhodčím? To vše a mnohem víc se dozvíte v nové epizodě podcastu 1.Liga, taky liga.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV