Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Chance ligu zasáhla další karanténní vlna, drtivá většina utkání musela být odložena a horlivě se hledají náhradní termíny. Podcast 1. Liga, taky liga ale pokračuje dál a jednou týdně nabízí souhrn událostí uplynulých dnů a také obsáhlý rozhovor s prvoligovou osobností. Hostem aktuální epizody byl trenér mládeže a nedávno i A-týmu Poruby David Moravec.

Vítej zlatý hattricku!

Hláška z vítězného finále MS 2001 zlidověla a David Moravec se svou trefou v prodloužení proti Finsku nesmazatelně zapsal mezi hrdiny české hokejové historie. Kolikrát tuto akci viděl a co si o ní s odstupem dvaceti let myslí?

A jak to vlastně kluk z Opavy bez zkušeností z mládežnických reprezentací dotáhl až k olympijskému zlatu?

V rozhovoru se ale především věnujeme jeho aktuální funkci trenéra. Co dnes nejvíc chybí české mládeži? Jaké jsou podmínky pro mladé hráče v prvoligovém týmu? Jak zabránit odlivu talentů z Poruby do konkurenčních Vítkovic? 

Bývalý reprezentant a úspěšný střelec je také známý svou prací hokejového experta v České televizi, probereme tedy taje hokejového vysílání a přímých přenosů, rozebereme spolupráci jednotlivých aktérů přenosů a také to, jak detailní mají jednotliví experti a komentátoři přípravu.

A dojde i na okolnosti jeho jediného startu v NHL v dresu Buffala i na historku, kdy nemohl jako hráč Opavy regulérně nastoupit za Olomouc, a tak hrál pod jménem David Komínek a dal dva góly.

To vše a mnohem víc v nové epizodě ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV