Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

(KOMERČNÍ SDĚLENÍ) Prvními kartičky aktuální reprezentační sezóny jsou tzv. STARTER boxy a vychází hned na začátku MS. Kartičky jsou z dílny tradičního českého výrobce MK cards (MojeKarticky). Objevíte v ní jak A-tým, ženy, tak i juniorský tým U29.

Tato edice zahrnuje reprezentanty z prvních tří turnajů Euro Hockey Tour (Karjala Cup – Finsko, Swiss Ice Hockey Games – Švýcarsko, Beijer Hockey Games – Švédsko). Edice je současně oslavou bronzových úspěchů České hokejové reprezentace mužů a žen z roku 2022 a stříbrného juniorského týmu U20 z MS 2023 v Kanadě. Základní set obsahuje 50 kartiček včetně tzv. Game Dated Momentů z mistrovství světa. Řada z těchto momentů se nesmazatelně zapsala do historie českého hokeje. Příkladem může být gól Anety Tejralové, který zajistil historický postup přes Finsko ve čtvrtfinále MS žen 2022 v Dánsku. Z 50členého checklistu je nejvíce reprezentantů z nejvyšší domácí soutěže, zbylé karty jsou hráči z evropských a zámořských soutěží. Hlavní tváří balení je tahoun U20 David Jiříček, který již nastupuje i v národním týmu mužů!

Box obsahuje 8 balíčků s 5 kartami, celkem 40 karet. V boxu objevíte minimálně 10 insertních nebo paralelních karet, tzn. v každém balíčku minimálně jedna speciální karta v průměru. Sesbírej medailové týmy stříbrných juniorů U20 z MS 2023, bronzového ženského týmu a A-týmu z MS 2022. V každém boxu je vždy jedna podepsaná karta National Pride Signatures. Hledej také 1of1 karty a Jersey Logo karty v limitu jen x/9.

Cena balíčku je 110 Kč a celý boxík vyjde na 890 Kč.

Kartičky nakoupíte např. v podnikové kanceláři nebo na e-shopu výrobce nebo v Síni slávy Českého hokeje a u dalších prodejních partnerů.

Zde je seznam vydaných kartiček (checklist) a produktové slidy

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV