Hokejka news

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

 • 14. 1. - 14:14

  Týden hokeje je tu!

  Od 21. do 27. ledna 2019 probíhá již šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů. Zvány jsou všechny děti od 4 do 8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

Legendární lékař reprezentace Otto Trefný je od podzimu členem Síně slávy českého hokeje. Zkušený chirurg na lavičce národního týmu prožil stovky zápasů, zašil tržné rány stovkám hokejistů a našel spoustu přátel. Příběhy, které mu hokej přinesl, by se daly poskládat do pořádně velké knihy.

Pár z nich vám nabízíme v reportáži. Dozvíte se, jak ho hráč Sovětského svazu trefil pukem do tváře, která zranění nejčastěji musel řešit, a kdo byl největším drsňákem reprezentačních výběrů.

Poslechněte si vyprávění muže, který byl v letech 1972, 1976, 1977 a 1985 součástí realizačních týmů na zlatých světových šampionátech, s reprezentací absolvoval olympijské hry i Kanadský pohár.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV