Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

Hokejoví džentlmeni. I takoví hráči jsou na ledové ploše potřeba a jihočeská Rybnikářská hokejová liga si jich náležitě cení, což mě moc těší. Nejslušnějším týmem měsíce se stali HC Motorfans, kteří si průměr trestných minut udrželi na nule! Na druhém místě se v pomyslné tabulce slušnosti objevili HC NaturaMed Plav s 2,25 min/zápas a třetí skončil se čtyřmi minutami HC Sharks. Všem moc gratuluji a budu se těšit na hlavní cenu za celou sezonu, tedy nejslušnější tým, což jsou vstupenky na reprezentační utkání. Oceněné byly vždy první místa.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV