Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Tomáš Plekanec se svou přítelkyní Lucií Šafářovou čekají přírůstek. Oba sportovci to oficiálně potvrdili také na svých účtech na Instagramu.

„Je to pravda, jsem těhotná. Máme z toho velkou radost,” řekla tenistka Lucie Šafářová. „Těhotná jsem byla už na turnaji ve Stuttgartu. Byl to zajímavý pocit. Na kurtu jsem najednou nebyla sama. Sport mi v prvních měsících pomáhal zvládat nevolnosti a lékaři mi řekli, že do třetího měsíce je to na kurtu v pořádku. Některé tenistky hrály i ve čtvrtém, ale já se s tenisem rozloučila hezky a v nejlepším. V Praze a na grandslamu v Paříži,” připomíná úspěšná tenisová hráčka.

Český sportovní pár pohlaví dítěte nezná. 
„Po dvou synech bych se vůbec nebránil holčičce, ale hlavně, aby vše proběhlo hladce a miminko bylo zdravé,” přeje si Tomáš Plekanec. „Děti jsou opravdu velká radost, vždycky jsem chtěl mít velkou rodinu. Oba víme, co chceme od života a máme se rádi, tak jsme chtěli udělat další krok,” vysvětluje šestatřicetiletý hokejový útočník.

„Těhotenství je velký dar. Navíc mé tělo dostalo dlouhou sportovní kariérou zabrat, takže máme opravdu velký důvod k radosti. Věcem jsme nechávali volný průběh a ukázalo se, že otec má holt velký tah na branku. Zadařilo se brzy,” usmívá se Šafářová.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV