Hokejka news

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

 • 4. 9. - 09:50

  Hokejka TV - předplatné již v prodeji!

  Přenosy zápasů odstartují 11. a 13. září 2019, předplatné pro živé přenosy na Hokejka TV je již v prodeji!

 • 22. 8. - 15:09

  Start hokejové sezony se blíží, jste připraveni?!

  Hokejka shop nabízí slevové poukazy do sportovních obchodů, výhodněji si můžeš nechat vyrobit hokejku nebo se jen naučit tejpovat!

 • 5. 8. - 10:15

  Hlinka Gretzky Cup živě na Hokejka TV

  Přehlídka světových nadějí zase zpátky v Břeclavi a Piešťanech. Zápasy živě na Hokejka TV.
  Soutěž o vstupenky na české zápasy nyní na iSport.cz

Sedm následujících dnů bude po celé republice patřit náboru nejmenších hokejistů. V pondělí 23. září startuje v pořadí sedmý Týden hokeje se zapojením rekordního počtu 152 klubů!

Dosud poslední, lednový Týden hokeje se konal napříč republikou ve 149 klubech a přilákal téměř 4 500 dětí. O tom, že popularita této akce dále roste, svědčí čtyři nově zapojené kluby – HC Teplice, HC Bruntál, HC Olomouc a HC Litvínov.

Sedmé pokračování startuje v pondělí 23. září na stadionech šestnácti klubů, potrvá pak až do neděle 29. září.

Konkrétní termíny náborových akcí v klubech »

Týden hokeje je primárně určen dětem ve věku od čtyř do osmi let, zapojit se ale mohou po domluvě s pořadateli mladší i starší zájemci. Kluby ve spolupráci s Českým hokejem znovu připravují pro děti spoustu her na ledě i mimo něj. Na malé účastníky čekají i věcné dárky a také dres českého národního týmu, který obdrží po registraci do projekdu Pojď hrát hokej.

Program je připravený i pro rodiče, kteří dostanou informace o tom, jak to v klubu chodí, jaké jsou výhody hokeje a jaký má přínos pro rozvoj jejich dítěte. Dále pak obdrží informace o příspěvku 1500 Kč na výstroj.

Ve třech klubech – Bruntálu, Studénce a Žamberku – se uskuteční tzv. suchá varianta Týdne hokeje. Program bude shodný jako na ostatních místech, proběhne však mimo led. Děti si tak s sebou místo helmy a bruslí vezmou sportovní oblečení.

Další informace týkající se prvních hokejových krůčků naleznete na webu projektu Pojď hrát hokej.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV