Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Pátý ročník Esport Hokejové Ligy vkročil do své závěrečné fáze. Ve čtvrtečních večerních hodinách se dozvíme složení finálové dvojice, která vzejde ze zápasů Vítkovic s Pardubicemi a Kladna s Třincem. Začátek semifinálového programu je naplánován na 16:00, všechny série budete moct sledovat v přímém přenosu.

16:00 HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice RIDERA

První semifinále bude mít jasného favorita. Dynamo Pardubice v letošní sezoně neprohrálo ani jedno utkání, ve čtvrtfinále si pak hravě poradilo s Olomoucí. Východočeši útočí na čtvrtý titul v řadě a bylo by velkým překvapením, kdyby jim v tom zabránily právě Vítkovice.

Ridera po pěti letech poprvé nakoukla do play off Esport Hokejové Ligy. Nejdříve senzačně vyřadila českobudějovický Motor, načež zaskočila také papírově silnější Mladou Boleslav. Přestože dosavadní cesta Vítkovic je více než úctyhodná, tak v této sérii by neměly klást větší odpor.

18:00 Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec

Souboj mezi Kladnem a Třincem slibuje vyrovnanou bitvu. Oba celky se ve čtvrtfinále poměrně natrápily, série proti jasným outsiderům totiž dospěly až do závěrečných čtyřher. Rytíři rozhodující duel proti Liberci rozsekli ve druhém prodloužení, Oceláři pak udolali Karlovy Vary těsně 2:1.

Vzájemné utkání dnešních semifinalistů v základní části nabídlo dramatickou podívanou. Z výhry se tehdy radovali Slezané, když si výsledkem 3:2 podmanili čtyřhru. Nutno říct, že ve zmíněné sérii nenastoupila třinecká týmová dvojka Daniel „DannyZedlo“ Sedláček. Ten by ovšem ve čtvrtek už neměl chybět.

Oba semifinálové duely budete moct sledovat ŽIVĚ na tomhle odkaze.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV