сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Hrozivé novinky přicházejí ze zámoří ohledně českého útočníka Jakuba Voráčka. Podle informací uznávaného webu The Athletic existuje reálná možnost, že Voráček kvůli častým otřesům mozku ukončí kariéru.

Třiatřicetiletý křídelník do ostrého zápasu nezasáhl přesně měsíc, naposledy se na ledě objevil 4. listopadu proti Coloradu.

Důvodem jeho absence je otřes mozku, který utrpěl právě v utkání proti Avalanche během NHL Global Series ve Finsku.

A novinář Aaron Portzline z webu The Athletic v neděli poskytl zdrcující update v souvislosti s Voráčkovým zdravotním stavem...

„Jeho dlouhodobé zdraví je v tomhle případě nejdůležitějším faktorem.“

Podle jeho informací v organizaci panují obavy, zda ještě někdy naskočí do zápasu NHL. Konkrétní informace poskytne sám Voráček v pondělí na tiskové konferenci v Nationwide Areně.

Blue Jackets v pátek na oficiálních stránkách zveřejnili prohlášení, podle kterého doktoři českému reprezentantovi doporučili, aby nehrál hokej, dokud neustoupí přetrvávající symptomy.

„V blízké době neočekáváme řešení. Jakeovi dáme tolik času, kolik potřebuje, protože jeho dlouhodobé zdraví je v tomhle případě nejdůležitějším faktorem,“ uvedl generální manažer Columbusu Jarmo Kekäläinen.

„Víc se bojím, aby měl normální život. Má mladou rodinu.“

Voráček se v průběhu své kariéry s otřesem mozku potýkal víckrát. V roce 2017 kvůli němu například nedohrál utkání na mistrovství světa ve Francii proti Finsku.

Generální manažer Kekäläinen dokonce přiznal, že může zvažovat předčasný konec kariéry. „Ale víc se bojím, aby měl normální život. Má mladou rodinu,“ cituje finského funkcionáře web The Athletic.

Jakub Voráček.

Jakub Voráček. | Foto: nhl.com

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV