Přihlášení do HOKEJKY

Hokejka news

 • 22. 2. - 09:00

  Nový film nejen o hokeji

  Film Děti Nagana, který je ode dneška v kinech, je poctou úspěchům českých hokejistů a vzdává hold legendám, které se postaraly o obrovské překvapení na ZOH v Naganu. Předává poselství o tom, že dětské sny mají mnoho podob a děti je třeba podporovat. Zároveň otevírá aktuální téma dětí a sportu, protože s podporou pohybu dětí je potřeba začít u rodiny. A to je také jedno z klíčových poselství celého filmu Děti Nagana.

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

Patříš mezi fanoušky, kteří mají doma pořádnou sbírku hokejových kartiček? V nové soutěži můžeš vyhrát opravdu nabité album oficiálními kartičkami Chance ligy ze sezony 2022/2023 od společnosti GOAL CARDS. V albu najdeš klasické týmové karty, ale také spoustu speciálních, jako například legendy, trenéry, brankáře atd. Ale pozor, soutěžíme pouze o jedno album, takže nejdřív musíš ukázat, že Chance lize rozumíš.

Do soutěže se můžeš zapojit na webu Hokejka.cz

Průběh soutěže a vyhlášení vylosovaného výherce:

 • Možnost vkládat odpovědi do neděle 30. července 2023. Vyhlášení výherce do středy 2. srpna 2023.

Pravidla soutěže

Výherce musí správně odpovědět na všechny tři soutěžní otázky. V případě shodných správných tipů rozhodne o výherci los. Pravidla soutěže najdete zde (web). Soutěžící zapojením do soutěže souhlasí, že v případě výhry může být jeho jméno zveřejněno na webu www.hokej.cz (www.hokejka.cz) a sociálních sítích Hokejky.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV