Hokejka news

 • 15. 11. - 09:44

  Nevíš si rady s vánočními dárky? Hokejka Ti přináší inspiraci!

  Čas Vánoc se blíží a každý už přemýšlí, jakým dárkem by mohl svým blízkým udělat radost.
  Mrkni na Hokejka shop, nabízím Ti několik zajímavých nápadů za výhodné ceny!

 • 7. 11. - 12:56

  Mládežnické turnaje živě na HokejkaTV!

  Turnaj pěti zemí do 18 let startuje v Kravařích už dnes, v pátek se přidá turnaj čtyř zemí do 20 let v Hodoníně. Všechny zápasy živě na HokejkaTV!

 • 27. 9. - 09:34

  Platební brána pro sledování živých streamů je spuštěna!

  Od dnešního dne je možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na www.HOKEJKATV.cz a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

 • 18. 9. - 09:29

  Týden hokeje odstartoval!

  Do projektu Pojď hrát hokej se v tomto týdnu zapojí 148 klubů! Konkrétní termíny a kluby najdete zde.

Slavný Stanley Cup dorazil do Česka už v pondělí krátce po šesté hodině večer. Jako první se ho zmocnil obránce Michal Kempný, jenž ho převzal v rodném Hodoníně a ukázal nejen rodině a nejbližším přátelům, ale také fanouškům.

Strážci poháru Howie Borrow a Mario Della-Savia dorazili s trofejí do Hodonína až za tmy. V sídle rodiny Kempných dostali po náročné cestě guláš, který jim moc chutnal, a rozpovídali se o hokejovém grálu. Pak už vypukla obráncova soukromá party po boku nejbližších.

V úterý dopoledne zamířil Michal Kempný společně se svými rodiči na hodonínskou radnici, kde byl oficiálně přijat místním starostou. A potom už se přesunul na Zimní stadion Václava Nedomanského, tam v pravé poledne odstartoval tříhodinový program pro fanoušky.

Když Kempný dorazil k tamnímu hokejovému stánku, rozdal řadu podpisů a absolvoval jedno focení za druhým. Za doprovodu bubeníků se prodíral na plochu hodonínského zimáku a v jeho rukou nechyběla takřka šestnáctikilová trofej, která do Česka dorazila po třech letech.

„Už mě z ní bolí ruce,“ uvedl sedmadvacetiletý hokejista na připraveném pódiu. „Jsem strašně rád, že jsme ten pohár dostali až sem a že si to společně můžeme užít. Moc si toho vážím, ta cesta někdy nebyla jednoduchá,“ dodal Michal Kempný, jenž se v Hodoníně narodil.

Na Zimní stadion Václava Nedomanského dorazily asi přes dva tisíce příznivců. Ti mohli na velkoplošné obrazovce vidět také záběry z Kempného rodinného archivu či sestřihy jeho gólů v elitní tuzemské soutěži, ruské KHL, zámořské NHL a v dresu české reprezentace.

Oslavy v rodném Hodoníně už jsou u konce, ale pro zadáka Washingtonu ještě zdaleka nic nekončí. Od 17 do 19 hodin představí Stanley Cup v DRFG Areně v Brně, kde strávil podstatnou část své kariéry. Michal Kempný odehrál za Kometu celkem šest sezon.

Ve středu si pak trofej užije jeho parťák Jakub Vrána. Dvaadvacetiletý rodák z Prahy ji vezme na stadion do Letňan, kde hokejově vyrůstal. Oficiální program tam vypukne v 15 hodin. Ještě předtím se mimo jiné vydá na hřbitov, neboť mu během sezony zemřela babička.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV