Hokejka news

 • 10. 6. - 07:29

  Kakko nováčkem roku ve finské lize

  Kaapo Kakko z TPS Turku byl vyhlášen nejlepším nováčkem uplynulé sezony ve finské nejvyšší soutěži. Za mistrem světa v kategorii dospělých i dvacetiletých skončil druhý útočník Aleksi Heponiemi (Oulu), třetí místo obsadil obránce Ville Heinola z Lukko Rauma.

 • 30. 3. - 13:08

  MMČR živě na HokejkaTV.cz

  Na HokejkaTV.cz můžeš sledovat zápasy Mládežnického mistrovství České republiky 2019. V sobotu ti přinesu semifinálová utkání a v neděli zápasy o třetí místo a finále!

 • 24. 1. - 10:35

  Živé přenosy z MČR výběrů krajů U15

  V Karlových Varech a Chebu probíhá až do soboty 26. ledna 2019 MČR výběrů krajů do 15 let. HokejkaTV má pro tebe každý den alespoň dva živé přenosy, často i s komentářem velice zajímavých hostů!

 • 23. 1. - 09:46

  Ledová klapka - druhý ročník odstartován!

  Soutěž, která hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. Ať už se jedná o profesionální celky nebo amatérské týmy. Soutěžní videa je možné přihlásit až do 3. 5. 2019!

Extraligoví fanoušci se mohou v příští sezoně 2019/20 těšit na další duel pod širým nebem. Po Pardubicích a Brnu se dočká i Litvínov. Verva bude na fotbalovém stadionu Dynama Drážďany s kapacitou 32 085 diváků hostit Spartu, extraligové utkání se odehraje v sobotu 4. ledna.

Chemici se dočkají svého vůbec historicky prvního Winter Classic! A proč právě v Německu na stadionu Rudolfa Harbiga? Díky spolupráci s klubem Dresdner Eislöwen, který ve stejný termín hostí utkání tamní druhé nejvyšší hokejové soutěže s Lausitzer Füchse.

„Můžeme vytvořit rekord v počtu diváků na stadionu. Uděláme pro to maximum.“

Drážďany už mají s pořádáním zápasu pod širým nebem zkušenosti, v sezoně 2015/16 si na tamní fotbalový stadion našlo cestu 31 853 diváků. V ohrožení tak bude extraligový rekord. Ten drží Kometa, jejíž zápas se Spartou přilákal za Lužánkami 21 500 fanoušků.

„Atraktivita bude velká. Můžeme vytvořit rekord v počtu diváků na stadionu, pokud se nám stejně jako Drážďanům povede přilákat na zápas tolik lidí. Byli bychom rádi, kdyby to takhle dopadlo. Uděláme pro to maximum,“ hlásí generální manažer klubu Jiří Šlégr.

Foto: hcverva.cz

Lednové utkání Litvínova se Spartou bude speciální také tím, že se extraliga bude poprvé hrát za hranicemi. „Společně se Spartou jsme navíc jedni z nejtradičnějších soupeřů naší nejvyšší soutěže a Sparta Praha je pojem po celé Evropě,“ říká k Open Air v Německu.

Litvínov vypraví do Drážďan speciální autobusové spoje. „Chceme jich vypravit několik, aby bylo vidět, že litvínovští fanoušci jedou do Drážďan na extraligový hokej,“ líčí Šlégr s tím, že permanentkáři budou mít na zápas slevu, aby byli za svou věrnost zvýhodnění.

Foto: hcverva.cz

Online předprodej vstupenek, které platí na oba zápasy, vypukne dnes. Ceny do litvínovských sektorů se pohybují od 550 do 820 korun. Fanoušci uvidí v první části chemiky i sparťany ve speciálních historických dresech, připraven bude i bohatý doprovodný program.

„Chystáme reklamní a památeční předměty, ať už to budou čepice, šály, trička a podobně, aby si fanoušci mohli zakoupit něco, co si můžou schovat a jednou si říct, že Litvínov byl první, kdo hrál extraligu za hranicemi České republiky,“ zakončuje natěšený Jiří Šlégr.

Foto: Jan Horvát

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV