Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 60. místě se umístil Marek Sikora (HC RT TORAX Poruba).

Minulou sezonu v Přerově neměl dobrou, v podstatě ani tu předešlou doma v Havířově. Letos se ale Marek Sikora znovu vrátil mezi vysoce nadprůměrné prvoligové hráče. 

Se 43 body v 59 zápasech ovládl týmovou produktivitu Ostravanů. 

Tým táhl v obou částech sezony: v té první, kdy se Porubě dařilo, ale i v té druhé, kdy Ostravané prohrávali jedno utkání za druhým. A právě v těžkých chvílích, kdy se týmu jako celku nedaří, se ukážou individuality.

Třiatřicetiletý křídelník za sezonu vystřelil hned 150x na branku. Z porubského týmu byl nejpilnější. V rámci Chance ligy šlo o 20. nejlepší výsledek. Odměnou mu bylo šestnáct gólů, to byl třetí nejlepší počin v ostravském celku.

A co hra směrem dozadu? 

Také ušla. Při hře 5 na 5 byl Sikora u 36 vstřelených a u 34 inkasovaných branek. Při soubojích byl tradičně nesmlouvavý, pomáhal důraznou hrou. V rovnovážném stavu tedy nehořel. 

A potom mohl rozhodovat v přesilovkách...

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV