Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 65. místě se umístil Martin Šťovíček (SK Horácká Slavia Třebíč).

Čtyřiadvacetiletý útočník, který dokáže hrát na centru i na křídle, přišel do Třebíče před sezonou z Chomutova. Poprvé v kariéře opustil severní Čechy a vydal se na Moravu.

O tom, že do třebíčské kabiny zapadl, svědčí i to, že dělal dealera s koláčky, které pro kabinu pravidelně pekla jeho máma. 

Šťovíčkovi se vyhnula zranění, nastoupil do 59 utkání s průměrným ice timem 19:37. Celkově pak odehrál 1 157 minut, víc vytížený byl z prvoligových útočníků už jen jeho spoluhráč Lukáš Nedvídek.

A právě s Nedvídkem vytvořil Martin Šťovíček jednu z nejúdernějších dvojic soutěže. Hráli spolu první sezonu, chemie mezi nimi ale skvěle zafungovala. Věděli o sobě, jako kdyby spolu vyrůstali.

Těžko určit, kdo z nich byl lepší, v žebříčku ale máme výš právě Šťovíčka. Proč?

Protože Šťovíček jako jeden z mála zářil už v první části sezony, která se Třebíči vůbec nepovedla. Šťovíček si ale i tehdy držel vysoký standard a po třiceti kolech byl jasně nejproduktivnějším hráčem (8+14). 

Sezonu nakonec zakončil s bilancí devatenácti gólů (3. v týmu) a 28 asistencí (1.), v součtu tedy se 47 body (2.). Zaujal i 56% úspěšností na buly.

Kreativní hokejista se navíc držel poučky Není ranky, není branky. Celkem na branku vyslal 186 střel, suverénně nejvíc ze všech třebíčských hráčů. 

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV