Hokejka news

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

 • 23. 9. - 13:41

  Týden hokeje odstartoval!

  Pro všechny děti ve věku 4-8 a jejich rodiče, kteří se chtějí seznámit se s ledním hokejem. Mimo jiné zažijete spoustu legrace i sportu. Mrkněte sem, kde je pro vás nejbližší klub :)

Po konzultacích s desítkami lidí, kteří se pohybují kolem Chance ligy, jsme sestavili žebříček sta nejlepších hráčů sezony 2019/2020. Postupně si je představíme. Na 64. místě se umístil Tomáš Gřeš (HC RT TORAX Poruba).

V sezoně 2018/2019 se Gřeš zařadil k prvoligové špičce, navíc pomohl podceňovanému Havířovu k šestému místu. V AZetu ovšem po životním ročníku nezůstal, na jaře totiž vyslyšel vábení od mateřské Poruby.

Ta měla vysoké ambice, právě Ostravané byli vítězem letního přestupového období – přivedli zvučná jména a chtěli se rvát o první šestku. 

Dlouho to vypadalo, že Poruba bude hrát opravdu vysoko. Jenže pak začal její pád...

Tomáš Gřeš má každopádně za sebou solidní rok. 193 centimetrů vysoký křídelník byl s osmnácti góly nejlepším střelcem Poruby. Se 37 body pak jejím třetím nejproduktivnějším hráčem. Zajímavé je, že hned 34 z jeho 37 bodů bylo primárních. Nevylepšoval si tak statistiky druhými asistencemi.

Gřeš hned sedmkrát skóroval v přesilovce, v početní výhodě byl tedy nejlepším kanonýrem Ostravanů. Pohotově si počínal v předbrankovém prostoru. O jeho chuti dávat branky svědčí i počet střel na branku – jen Marek Sikora (150) vypálil víckrát než Gřeš (133). 

Gřeš se objevoval i v oslabení, kde Poruba hrála skvěle. Horší to bylo v rovnovážném stavu, kde byl Gřeš u 32 vstřelených a u 37 obdržených gólů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV